Menu

KVALITA ODRÁŽÍ PRODUKTIVITU

Y-CZ s.r.o. pro Vás zajišťuje kompletní nabídku náhradních dílů a dále rychlý a spolehlivý servis. Kvalitní diagnostická zařízení snižující náklady na opravu, prostornou a plně vybavenou servisní halu i sklad náhradních dílů. Pravidelně proškolujeme servisní techniky přímo u výrobců, což ještě zkvalitňuje naše servisní služby i efektivitu oprav.
Servisní infolinka: +420 727 825 094

TECHNICKÁ PODPORA

Kromě špičkového servisu Vám nabízíme služby specializované technické podpory, která je nedílnou součástí servisních služeb snad každého importéra. Náš tým tak pomáhá řešit nestandardní problémy i závady a to nejen v sídle společnosti, ale v případě potřeby i po celé České republice.
Technická podpora: +420 723 686 538

 

ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY

Cílem společnosti Y-CZ s.r.o. je, aby byl zákazník spokojený nejen se strojem jako takovým, ale i s naší následnou péčí o něj. Součástí našeho kvalitního servisu je technická podpora, která řeší náročné technické problémy. Jedná se o odborníka, který zná stroje v našem portfoliu do posledního detailu a zároveň je ve spojení s jejich vývojovými týmy. A právě díky tomu je schopen vyřešit i nestandardní problémy. 

Kromě servisních služeb Vám tým Y-CZ poskytuje další služby, jako je poradenství s výběrem optimální techniky a agregací strojů. Vycházíme ze skutečných potřeb našich zákazníků, a tudíž jim stroj sestavíme přímo na míru. Kromě toho pomáháme s vyřizováním homologací strojů pro Českou republiku. V případě eventuálních reklamací komunikujeme přímo s výrobcem a řešíme pojistné události. V rámci naší péče o zákazníky poskytujeme i plánované opravy a předsezónní údržby.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru.

Váš tým Y-CZ

Nahoru